פותחים יום: כל מה שחשוב לדעת

בוקר טוב

מזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד נאה, תחול עליה בטמפרטורות והן תהיינה מעט גבוהות מהממוצע לתקופה, בעיקר בהרים.

מה צריך לדעת היום?

וירוס הקורונה ממשיך להתפשט: היממה הקטלנית ביותר בסין מאז התפרץ הנגיף נרשמה כשלא פחות מ-242 בני אדם מתו ביממה אחת בסין. בישראל, היום בבוקר יערוך שר החוץ ישראל כץ דיון הערכת מצב מיוחד בהשתתפות אנשי נציגויות סין. במקביל נמשכים המאמצים להעביר בארץ לבידוד את הנוסעים הישראלים על "אוניית הקורונה" שליד חופי יפן.

קרב בלימה נגד החרם: בישראל ימשיכו גם היום בניסיונות להיאבק ב"רשימה השחורה" שפרסם האו"ם של 112 חברות הפועלות מעבר לתחומי הקו הירוק. הקונסולים בארה"ב יפעלו מול המושלים באותם המדינות על מנת לוודא שאלו לא ישתפו פעולה עם ההחלטה.

פחות משלושה שבועות לבחירות – נתניהו ממשיך במרתון הכנסים: ראש הממשלה ממשיך במגמה מהפריימריז האחרונים והיום ישתתף בכנס בראש העין. יו"ר ימינה, שר הביטחון נפתלי בנט, דחה אתמול את הדיווחים לפיהם הוא עלול לחבור לממשלה בראשות בני גנץ לאחר הבחירות. "אין שום סיכוי שנלך עם גנץ", הבהיר בנט בשיחה עם מקורביו.

טיפ הבריאות היומי מקופת חולים מאוחדת (תוכן ממומן): התחסנתם כבר לשפעת? חשוב שתדעו שמלאי החיסונים התחדש. לא רק במאוחדת – בכל קופות החולים. מזכירים לכל מי שהספיק לשכוח: השפעת השנה היא אגרסיבית במיוחד, וכמו תמיד היא גם מאוד מאוד מדבקת. מאוד. שמרו על עצמכם ועל הילדים שלכם, לכו להתחסן, חורף ארוך עוד לפנינו. לפרטי מוקדים לחיסון.