עורך דין פלילי

בעבר המעמד של הורים כלפי הילדים שלהם היה שונה בתכלית המהות מהמעמד של הורים כלפי ילדיהם היום, ואי לכך לא פלא שלא אחת ולא שניים שומעים אנו על מקרה פלילי חמור ביותר – מקרה פלילי מסוג של רצח, ולא סתם רצח אלא רצח של אב או אם אשר הרוצח הוא לא פחות ולא יותר הבן אשר עליו עמלו ובו הם השקיעו ולעמנו הם תרמו הרבה מזמנם, מהונם, ומדמם.

לכאורה, במידה והיכם שמעתם על מקרה כזה או דומה בוודאי הנכם אומרים – הרי לאחת התקשורת משנה מעט ממה שמתרחש במציאות, מעלימה פרטים, מחליפה עובדות זו עם זו, וזאת על מנת לספר ולשדר לציבור סיפור כמה שיותר טראגי מזעזע וכואב, ואם כן – לאור העובדה הזאת רבים הם הפעמים אשר מקבל מכתב מבית הדין על מעשה רציחה כזה או אחר בשעה שהוא ממש לא ביצע את אותו מעשה פלילי נפשע ובזה, ואז מה עליו לעשות? את מי עליו לשאול? עם מי עליו להתייעץ? ההמלצה כמובן – היא תחילה להיכנס לאתרים שונים של עורכי דין פליליים – ולקרוא מעט על הנושא הפלילי בכלל ועל מעשה רצח בפרטי.

ולאחר עיון בכמה אתרים כאלו, ליצור קשר עם עורך דין פלילי אשר יש לו הצלחות בתיקים כאלו, ולקבוע אתו פגישה ראשונית – שאחריה תחליטו לבד ועל פי חכמתכם הטבעית – מהו הצעד הנכון לגביכם כעת.

  • באופן כללי – או יותר נכון באופן תאורתי ניתן היה למנוע מקרי רצח רבים וממילא מקרים אשר בהם מעלילים על אדם חף מפשע על ידי חינוך נכון יותר, על ידי חינוך הבא מהבנה עמוקה יותר, על ידי חינוך אשר אינטרסים אישיים רחוקים ממנו כרחוק מזרח ממערב.
  • ילד צריך להבין – או יותר נכון על ההורים לשדר לילדים שלהם שבן או בת זה לא חבר, אימא ואבא זה לא חברים, על אבא ואימא לא צועקים, עם אבא ואימא לא מדברים כמו עם כולם, אבא ואימא זה מושג של כבוד, זה מושג שלך הערכה, זה מושג של הערצה, ורק כאשר ננחיל זאת לדור העתיד כבר מקטנותם, ונעשה זאת באופן החיובי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *