הסכם גירושין

החלטתם לשים קץ לחיי הנישואין המשותפים? הגיוני מאוד שדרככם תהא ארוכה, מפותלת ועמוסת מכשולים מסוגים שונים. הן ממבחינה רגשית והן מהצד המשפטי, התנצחויות וויכוחים בלתי פוסקים תוך האשמות ורדיפות …

הסכם גירושין אינו משאיר אותך נשואי עם לבלבים בעיניים אך הוא בהחלט נותן לך אפשרות להתגרש בצורה נאותה ומכובדת יותר. זוהי דרך שבה בני הזוג מחליטים על צעד של היפרדות ללא מחלוקת ותביעות שונות ומשונות. הסכם גירושין נועד לפתור סכסוכים שיכולים לצוץ בטרם עת. הדרך לסיים את מערכת הנישואין באופן מסודר היא באמצעות הסכם.

רוצים לקרוא על הסכם גירושין באופן מקצועי יותר? היכנסו כאן>>

ההסכם נערך בין שני הצדדים ולאחר מכן כאשר הם יודעים על מה הם הולכים לחתום הם עושים זאת בלב קל בבית דין לענייני משפחה או בבית דין הרבני.

בית המשפט צריך לבחון את ההסכם גירושין שעליו חתמו בני הזוג ולוודא באופן ברור עם כל אחד מהצדדים האם הבינו את משמעותו של החוזה. כמו כן בית הדין צריכים לבחון ולבדוק האם החוזה נכתב מתוך כפייה או פחד מפני איומים מאחד בני הזוג. מותר לציין שנוכחות השניים בחתימת ההסכם היא חובה.

אם יש למועמדים ילד, ההסכם יסובב מראשיתו ועד אחריתו בנושא של הקטין. אחזקתו, טיפולו, מימונו וכל שאר העלויות. הדאגה העיקרית תהייה לשלמות כל טיפוליו. אם תהא החלטה מצד ההורים אשר תראה לבית הדין כלא מתחשבת ודאגנית לגבי הילד, בית הדין לא ייתן להעביר כזה מן הסכם גירושין נוראי….

אנשים, תצליחו בכל מעשי ידיכם לטובה, תרגישו את עצמיכם מעל הכול, תרחמו על ילדיכם לפני שאתם עושים מעשים פזיזים. גירושין בהסכמה הוא סוג של צעד חכם לפני!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *