בכר: "בני יהודה הצליחה להביך אותנו"

לפני פגרת הנבחרות הפועל ב"ש רשמה את אחד ההפסדים המביכים שלה בשנים האחרונות לסקציה נס ציונה. בשלושת השבועות האחרונים ברק בכר עבד עם שחקניו וקיווה כי הם יחזרו מהפגרה במצב רוח אחר לגמרי אבל הערב (שבת) הם רשמו הפסד שני ברציפות, הפעם לבני יהודה, למרות שהמאמן של הדרומיים ערך חמישה שינויים בהרכב.

בכר אמר לאחר המשחק: “תחושות לא נעימות להפסיד פעם שנייה ברציפות, במיוחד בטרנר. חצי ראשון היינו טובים אבל אז ספגנו גול והלכנו לאיבוד, לא עשינו דברים בצורה נכונה. בני יהודה הצליחה להביך אותנו בסוף. בנס ציונה לא היה כמעט כלום, הערב עוד ניסו ורצו. יש תקופות כאלה, עבדנו מאוד קשה בשביל להיראות טוב יותר”.

עוד הוסיף בכר: "אני באמת מאמין שיש כאן קבוצה אחרת משנה שעברה. לקחנו בחשבון שיהיה תקופות פחות טובות. אנחנו אחרי שני הפסדים כואבים, רוצים להרים את הח’ברה ולהביא ניצחון ביום שלישי”.

המאמן המנצח, יוסי אבוקסיס סיכם: “דיברתי עם עמית זנטי במחצית ואמרתי לו שהוא עושה הכל ממש יפה. רציתי שיהיה יותר מרוכז, הוא עשה שני שערים גדולים. הגיע לנו לנצח, גם כשהיינו בפיגור היינו טובים יותר. אני כל כך שמח לנצח במגרש הזה, אמרתי לשחקנים שהגיע הזמן לעשות את זה. יש פה אווירה מדהימה ורצינו לעשות סוף לכל הכמעט ניצחונות פה. עמדנו חזק מול קבוצה מצוינת”.

עוד הוסיף אבוקסיס על כוכב הערב: “עמית צריך עוד לעבוד קשה. הוא צריך לעשות את ההתקדמות שלו השנה. אני באמת מאוד שמח בשבילו, גם הגנתית הוא עבד. אמרתי לו שלא יזכרו כלום אם הוא לא יבקיע".